Regulamin Apartamentu Jacuzzi

 

1.     Doba zaczyna się o godz. 16.00 i kończy o godz. 11.00 ostatniego dnia pobytu.

2.     Płatność za pobyt nie podlega zwrotowi w przypadku skrócenia pobytu.
Opłata miejscowa nie jest wliczona w cenę pokoju.

3.     W obiekcie nie akceptujemy zwierząt.

4.     W obiekcie/pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia.

5.     Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 6.00 rano.

6.     Goście obiektu ponoszą odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone w pokojach. Szkoda oznacza zarówno zniszczenie lub uszkodzenie elementów wyposażenia pokoju jak ich utratę.

7.     W przypadku powstania szkody podczas pobytu, Gość jest zobowiązany do pokrycia kosztów jej naprawy. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice.

8.     Gość powinien zawiadomić właścicieli o wystąpieniu szkody bądź też o jej stwierdzeniu.

9.     Goście zobowiązani są przechowywać klucz do pokoju z należytą starannością. W przypadku jego utraty, Goście zostaną obciążeni kosztami wysokości 50zł.

10.  Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia pojazdu należącego do Gościa, jak również za rzeczy wartościowe pozostawione w pokojach.

11.  Goście zobowiązują się wykorzystywać obiekt jedynie do celów mieszkalnych – zabrania się organizowania imprez w obiekcie.

12.  W przypadku, gdy Gość w sposób znaczący narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, obiekt zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Gościowi pobytu i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres.

 Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy ponownie !